O nas

Galeria Podróży – biuro agencyjne założone w 2009 roku.

Współpracuje z najlepszymi i największymi polskimi organizatorami wyjazdów turystycznych: BP Itaka, TUI, Rainbow, Grecos Holiday, Wezyr Holiday, Neckermann, Alamtur. Kobiecy zespół który udało się stworzyć w Galerii pracuje z pasją i oddaniem. Od 2009 roku biuro zostało wyróżnione licznymi nagrodami zarówno na szczeblu małopolskim jak i polskim. Między innymi:

  • II miejsce w Polsce sprzedaż oferty BP Itaka
  • Agent Prestiżowy od wielu sezonów
  • Agent Prestiżowy Rainbow Tours 2014/2015/2016
  • Najlepszy Agent w Regionie BP Grecos Holiday 2014
  • Wyróżnienie Starway Wezyr Holidays 2014.
Galeria Podróży Olkusz

Poznaj nasz zespół

Anna Koc

Anna Koc

Dyrektor

Anna Koc

Założycielka i właścicielka biura turystycznego Galeria Podróży w Olkuszu oraz Miechowie. Lidera sprzedaży ofert wakacyjnych w regionie małopolskim, z sukcesami na arenie polskiej. Frima którą stworzyła jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień: BP Itaka, Rainbow, Grecos Holiday, Wezyr. Do 2017 roku udało jej się jej się zrealizować plany wakacyjne 12 000 podróżników. Pasjonatka pracy z ludźmi od 2014 roku prowadzi również Salon Firmowy Itaka w Olkuszu. Absolwentka kierunku Turystyki i Rekreacji AWF Kraków. Licencjonowany pilot, rezydent. Ekspertka podróży rodzinnych, uważa że udany wypoczynek to jeden z najważniejszych aspektów harmonijnego życia. Prywatnie mama dwóch synów, aktywnie uprawia jogę i lubi pomagać.
Aleksandra Filipowska

Aleksandra Filipowska

Starszy specjalista ds. sprzedaży

Aleksandra Filipowska

Pracuje w Galerii Podróży od pierwszego dnia jej istnienia. Kocha to co robi i widać to każdego dnia kiedy z uśmiechem przychodzi do pracy. Wraz z rozwojem biura konsekwentnie rozwija swoją wiedzę i umiejętności. Jest otwarta, uprzejma i pomimo licznych podróży, wielu obsłużonych Klientów – do każdego kolejnego wyzwania podchodzi z entuzjazmem i zaangażowaniem. Udało jej się zobaczyć i poznać kilkadziesiąt kierunków, jest ekspertem zarówno w zakresie wczasów rodzinno-wypoczynkowych jak i egzotyki czy zwiedzania. Prywatnie wyjątkowa mama w pracy zwariowana podróżniczka.
Magdalena Pasich

Magdalena Pasich

Starszy specjalista ds. sprzedaży

Magdalena Pasich

Absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja w Krakowie, perfekcjonistka w pracy a pozazawodowo mama ślicznej córeczki Lenki. W zespole Galerii od 2011 roku, miała być tylko na chwilę a została na zawsze. Kapitalny sprzedawca, wymagający od siebie mistrzowskiej obsługi i wiedzy produktowej. Zawsze uśmiechnięta i miła, swoją osobowością wnosi dynamizm i kreatywność. Podczas licznych podróży uwielbia zwiedzać – jeśli już odwiedza dany kierunek, musi go poznać pierwszorzędnie, sprawdzić każdy zakamarek w hotelu i odkryć najbardziej niedostępne miejsca.
Aleksandra Imiołek

Aleksandra Imiołek

Starszy specjalista ds. sprzedaży/ Kierownik oddziału Miechów

Aleksandra Imiołek

Absolwentka Turystyki i Rekreacji AWF Kraków. Spokojna i ułożona potrafi rozwikłać najbardziej zagmatwane zagadki turystyczne i ubezpieczeniowe. Dokładna i wymagająca. Odpowiada za oddział w Miechowie, lubiana przez Klientów za cierpliwość, bardzo dokładną i skrupulatną obsługę. Każdy swój wyjazd drobiazgowo planuje, lubi być przygotowana – podobnie podchodzi do podróży Klienta, rzetelnie przedstawi wszystkie kulisy wyjazdu. Stoickim spokojem i doskonałą organizacją pracy wnosi ład i uporządkowanie w atmosferę Galerii Podróży. Podróżniczka -odwiedziła wielu krajów w basenie Morza Śródziemnego.
Małgorzata Cień

Małgorzata Cień

Specjalista ds. sprzedaży.

Małgorzata Cień

Nowy sprzedawca w damskim zespole Galerii Podróży. Spokojna, uprzejma - swoją przygodę z turystyką rozpoczęła kilkanaście lat temu. Po kilku latach pracy obowiązki rodzinne pochłonęły ją w 100%. W 2018 roku wróciła do aktywności zawodowej – na nowo poznaje branżę, wymagania Klientów które dynamicznie się zmieniają.